Dni Kolbuszowej 2014 [PROGRAM]

Dni Kolbuszowej 2014. Tradycyjnie początek maja to wielkie świętowanie w Kolbuszowej, którego nie zabraknie koncertów, imprez kulturalnych oraz sportowych.

Dni Kolbuszowej 2014
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Dni Kolbuszowej 2014 [PROGRAM] (© http://www.kolbuszowa.pl/)

Dni Kolbuszowej 2014 [PROGRAM]1 maja
Koncert na cześć Jana Pawła II, konkursy, występ kapeli ludowej Widelanie i Raniżowianie to główne atrakcje tego dnia. O 19.30 wystąpią uczniowie ze szkół muzycznych Francji, Czech i Polski w Oratorium Terra Nostra.

3 maja
3 maja odbędą się uroczystości patriotyczne z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji. Na stadionie w Kolbuszowej odbędzie się Puchar Świata Nordic Walking. Na torze Glinianki coroczny Rajd Samochodów Terenowych i Quadów. Po południu przewidziano dla mieszkańców wiele atrakcji Na rynku wystąpią grupy taneczne. Dla dzieci przewidziano występ teatralny oraz zabawy i konkursy. Na scenie zagra Le Moor i Natty Dead. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Pudelsi. Około 22.00 miasto rozświetli pokaz sztucznych ogni.

4 maja
W niedzielę nie zabraknie konkursów sportowych oraz występów muzycznych. Ten dzień rozpocznie się Biegiem Ulicznym o Puchar Burmistrza Kolbuszowej. Na stadionie odbędzie się tradycyjny mecz piłki nożnej Samorządowców i drużyny Uniwersytetu Rzeszowskiego. Na Fregacie zorganizowane zostaną Mistrzostwa Kolbuszowej w pływaniu na krokodylu. W tym dniu wystąpi zespół Hadra, Grupa Władka Serafina, Quartet Klezmer Trio. Dni Kolbuszowej zakończy koncert zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Więcej informacji z Podkarpacia jest na stronie: podkarpackie.naszemiasto.pl
∨ Czytaj dalej

Więcej na temat

Komentarze (0)

avatar

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Wybierz kategorię