Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji, odbywający się 25-26 sierpnia, to dwa dni niezwykłej rozrywki. Dzień pierwszy to Świętokrzyska Gala Kabaretowa, w drugi dzień natomiast czeka na was muzyczna impreza pod hasłem Przebój Lata RMF FM i Polsatu. Festiwal ten odbędzie się w Kielcach już po raz trzeci. Szczegóły w artykule poniżej.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach


Festiwal odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Wydarzenie będzie trwało dwa dni, 25 i 26 sierpnia, początek jest planowany na godzinę 19.40.

Pierwszego dnia odbędzie się już po raz szósty Świętokrzyska Gala Kabaretowa. Na pewno można liczyć na dużą dawkę śmiechu. Wystąpią m.in.: Kabaret Moralnego Niepokoju, Mikołaj Cieślak i Michał Czernecki, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski oraz inni. Galę poprowadzi Kabaret Skeczów Męczących oraz Aleksandra Szwed.

Drugi dzień jest poświęcony muzyce i dobrej zabawie. Będziecie mogli zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej w niezwykłym konkursie na Przebój Lata RMF FM i Polsatu.
W konkursie na Przebój Lata wystąpią:
Margaret, Gromee i Jesper Jenset, Kush Kush i Marta Gałuszewska, Michał Szczygieł, Zouzy, Filip Lato, Lanberry,
Feel, Grzegorz Hyży, Kasia Kowalska.

Gośćmi specjalnymi będą: Sławomir, Ofenbach oraz Shanguy.
Nie zabraknie również ubiegłorocznej zwyciężczyni Przeboju Lata - Anny Wyszkoni.

Ceny biletów wahają się od 70 do 200 złotych.
Bilety na kabarety (dzień I) do kupienia tutaj.
Bilety na koncert ( dzień II) do kupienia tutaj.


Zobaczcie też: Roztańczony PGE Narodowy. Gwiazdy muzyki disco porwały publiczność! [ZDJĘCIA]


Hallo

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Daniel (gość)

Jeżeli margaret i sławomir jest dla was magią, to chyba czarną, bo obydwoje to cieniasy aż wstyd!!!!!!