(© Archiwum Nestle)

To praktyki w Nestlé w Rzeszowie. Z oferty mogą skorzystać m.in. młodzi z Kolbuszowej. Aplikacje można składać do 15 kwietnia.

Z oferty mogą skorzystać studenci i absolwenci. Podczas praktyk będą mogli się przekonać, jak wygląda praca w różnych działach fabryki odżywek dla niemowląt.

- Trzymiesięczne praktyki są płatne, a po ich zakończeniu najlepsi uczestnicy mają szansę na propozycję stałej pracy - informuje Edyta Iroko, koordynator ds. mediów, Nestlé Polska S.A.

Dodaje, że na praktyki mogą aplikować studenci IV i V roku oraz absolwenci do dwóch lat po obronie kierunków takich jak: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, energetyka, automatyka i robotyka, technologia chemiczna, biotechnologia, inżynieria produkcji, towaroznawstwo, finanse i rachunkowość.

Praktyki letnie w Nestlé będą trwać od 1 lipca do 30 września. - Na stronie Nestlé znajduje się ich pełna oferta. Tam też do 15 kwietnia można składać swoje aplikacje - informuje Edyta Iroko.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!