Polecamy największe atrakcje turystyczne Podkarpacia. Przekonaj się, co warto zobaczyć w naszym regionie!


Turystyka

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Krośnianin (gość)

A gdzie skansen przemysłu naftowego w Bóbrce koło Krosna???? Pierwsza kopanka Franek i początki przemysłu naftowego na świecie!! Krosno nie tylko "szkłem stoi"!!

Mpiotrek (gość)

Nie wiedziałem ze w Leżajsku są "cudowne organy" jak to napisaliście w artykule. Wiedziałem ze jest obraz Matki Bożej Pocieszenia słynący z cudów, ale organy?

przewodnik turystycny (gość)

Ciekawe wg jakiego kryterium to zestawienie sporządzono, sztuczna trasa podziemna w Rzeszowie, a gdzie Jarosław, gdzie Przemyśl, gdzie Przeworsk z jednym z dwóch w Polsce kopii Bożych grobów w bazylice pw. św. Ducha, itd. itp. ŻENADA!

Nowy (gość)

Nie uwzględniono najlepszego produktu turystycznego w Polsce za rok 2015 nagrodzonego przez Polską Organizacje Turystyczną czyli Drezyn rowerowych - to chyba małe niedopatrzenie....