Serial Klan znika z anteny TVP? Był emitowany przez 20 lat Serial Klan znika z anteny TVP? Był emitowany przez 20 lat

Serial Klan znika z anteny TVP? Był emitowany przez 20 lat (© AIP)

Serial "Klan" może zniknąć z anteny. Niepokojące informacje na antenie radia TOK FM przekazał Jan Pawlicki, dyrektor TVP1. Zaznaczył, że "Klan" widzi w ramówce tylko do końca roku kalendarzowego. "Klan" naprawdę może zniknąć z anteny wraz z nastaniem nowego roku. Bowiem, jak ujął to Pawlicki,to projekt, który gaśnie. Obiecał jednak, że na pewno znajdzie nowy projekt, który godnie zastąpi serial na antenie TVP1. Wierni fani losów rodziny Lubiczów mogą jednak być zaniepokojeni.

O tym, że TVP zamierza zakończyć emisję "Klanu" mówi się już od dawna. Raz już było blisko realizacji takiego planu, jednak po protestach widzów nie zdecydowano się na zakończenie emisji serialu Klan. Tym razem jednak sprawa wydaje się być przesądzona. Ze słów dyrektora TVP Jana Pawlickiego jasno wynika, że serial zmierza ku końcowi, a TVP planuje zastąpić "Klan" bardziej świeżym formatem. Tylko co tak naprawdę może zastąpić serial Klan?

Jak zaznaczył Pawlicki, Klan będzie na pewno emitowany do końca roku 2017. Bowiem ma wierną widownię, którą należy uszanować. Taki poziom, jaki ma „Klan”, buduje się latami, nie można tym gardzić. Uważam, że „Klan” to projekt, który gaśnie. Tego typu seriale są oglądane, ale to nie buduje wartości telewizji na przyszłość - powiedział w radiu TOK FM.

"Klan" ma już grubo ponad 3 tys. odcinków i wciąż jest chętnie oglądany przez widzów, choć szerokim echem odbiły się głośne odejścia z serialu Klan. Przez twórców uśmiercony został przecież nieodżałowany Rysiek z Klanu grany przez Piotra Cyrwusa i Krystyna Lubicz grana przez Agnieszkę Kotulankę Teraz nowego zajęcia po 20 latach będą musieli sobie poszukać również inni aktorzy, którzy stworzyli w serialu "Klan" niezapomniane kreacje. Bo nawet, jeśli ktoś nie jest fanem serialu, doskonale zna doktora Lubicza czy Bożenkę.


Zobaczcie też: Ross Marquand: Serial "The Walking Dead" uratował mi życie


Seriale polskie

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

k83 (gość)

Nareszcie. Raz wyczerpały mi się baterie w pilocie i nie mogłem zmienić kanału na inny niż TVP1, a akurat leciało to "coś". Przez kilka sekund oglądałem "Klan". Już ciekawsze jest oglądanie jak trawa na łące rośnie od tego "czegoś".

Koniec tej chały pt. Klan (gość)

Wreszcie koniec tej chały dla bezrobotnych którzy mają czas żeby to oglądać.

Adam (gość)

W tym "Klanie" graly "gwiazdy" z rodziny obecnego ministra kultury. Z takiego gruntu kulturowego wywodzi sie Glinski i na tym poziomie uprawia polityke.

Ala (gość)

Chwała Bogu że zniknie to dziadostwo , ale powinni też zaprzestać tych innych głupkowatych seriali , albo sprzedawać telewizory ze spłuczką to można by te świństwa spuścić z wodą!!!!

:-)) (gość)

A co, któryś z aktorów otwarcie powiedział, że nie będzie głosował na PiS, czy może kogoś przyuważono na czarnych marszach? :-)))