Pracownicy Amazona wielokrotnie skarżyli się na warunki pracy. W ciągu ostatnich czterech lat PIP przeprowadził kontrole - 32 w Bielanach Wrocławskich, 18 w Sadach k. Poznania, 2 w Sosnowcu i 1 w Kołbaskowie. Mamy stanowisko firmy Amazon w tej sprawie.


Praca

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anka (gość)

Nawet praca biurowa w Amazonie w krajach EU zachodniej to wyzysk, co dopiero fizyczna w Polsce. Żal mi naiwnych ludzi, którzy myślą, że obietnice Amazona wypisane na plakatach zachęcających do pracy z nimi są prawdziwe:)

Antek (gość)

W mniejszych magazynach można zarobić lepsze pieniądze niż w Amazonie,a ten kierowca tego autobusu to gruby
wieprz spocony.

internautka (gość)

w Amazonie w Kolbaskowie panuje wyzysk i niewolnictwo za niska placa tylko tego nie naglasniaja

grazka664 (gość)

W Amazonie administracja jest nadmuchana jak dobry balon.Niech dyrektorki zredukują etaty koordynatorów,kierowników,liderów itp wtedy będą mieć pracowników.

Antek (gość)

wynagrodzenie musi wzrosnąć do 3000zł netto bez nadgodzin i bez premii,wtedy może ludzi znajdą
Z tego co mi wiadomo takiego wynagrodzenie nie ma więc nie ma też kandydatów i nie ma się co dziwić.
Niech jadą tym wesołym autobusem do Rzeszowa może tam znajdą naiwnych.

Janek (gość)

Teraz we Wrocławiu i okolicach pracy jest pod dostatkiem. Warunki u mojego poprzedniego pracodawcy też pozostawiały wiele do życzenia, a w ciągu paru tygodni znalazłem dużo lepszą pracę. Sami sobie popatrzcie np. pod tym adresem https://wroclaw-praca.com.pl/ogloszenia/ jest mega wybór ogłoszeń dla rożnych stanowisk.