Wybierz region

Wybierz miasto

  XIII Festiwal Muzyczny Spinacz

  Stadion Kolbuszowa
  Kolbuszowa, ul. /

  18:00 Niedziela, 8 lipca

  • Wstęp wolny

  XIII Festiwal Muzyczny Spinacz

  Poparzeni Kawą Trzy:
  Polski zespół pop rockowy założony w 2005 roku, złożony przede wszystkim z dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. "Poparzeni Kawą Trzy", to zespół poruszający się w stylistyce ska-reggae-punk z domieszkami miejskiego folku. Charakteru tej siedmioosobowej grupie nadaje rozbudowana sekcja dęta. Siłą poparzonych są koncerty, na których w nietuzinkowy sposób potrafią wciągnąć praktycznie każdego odbiorcę do zwariowanej zabawy.
  Musculus Cremaster – debiutancki album studyjny polskiego zespołu pop rockowego Poparzeni Kawą Trzy. Wydany został 1 stycznia 2011. Wezmę Cię – drugi album studyjny polskiego zespołu wydany został 1 grudnia 2013 roku. 31 maja 2014 roku zespół ponownie wystąpił w ramach festiwalu TOPtrendy, nominowany w konkursie Największe przeboje roku.


  Le Moor:
  Zespół z Kolbuszowej założony w 2005 roku.
  Płyta pt. Komunkat miała premierę w listopadzie 2013 roku.
  Premiera drugiego albumu pt. Niefabryki 1 kwietnia 2015.


  Silent Jester:
  Rzeszowska kapela kreująca swój unikatowy styl w którego surowości przeważa metalcore z różnymi domieszkami death i heavy metalu. W wyłącznie autorskich tekstach zespół porusza mroczną tematykę fantastyczno-apokaliptyczną z nutą groteski, co w połączeniu zapewnia ostre i ciężkie brzmienia, dobrą atmosferę na scenie i świetny kontakt z publiką, co jest ogromną zaletą na koncertach. Obecnie zespół dopieszcza swój debiutancki album którego premiera już niedługo.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Mansarda, alkowa, wiatrołap... Znasz te nazwy pomieszczeń?